Hakkımızda

Kuruluşundan  bu yana faal olarak sürekli ve istikrarlı bir şekilde, bilgi birikimi, uzman kadrosu, pro-aktif ekip çalışması, hızlı ve güvenilir yollardan  ulaşması , kaliteli müşteri portföyü ve dürüstlük ilkelerine bağlılığı ile, bugün sektöründeki en seçkin kuruluşlardan biri olmuştur.

Başlangıç merkezi olarak İSTANBUL EMİNÖNÜ TAHTAKALE'den hizmete baslanmıstır. Bu yolculugumuz siz degerli müşterilerimiz sayesinde TÜRKİYE'nin tüm il ve ilcelerine hizmet vererek büyümüştür. Temel ilkemiz dürüstlük üzerine inşaa edilmiş ve müşteri odaklı direkt imalattan TOPTANCILARA  ulaşarak hizmet vermekteyiz. Ticaretin ve  ticari ahlakın ne olduğu konusunda ; yıllarını, ömrünü  ticarete adamış olan  büyüklerimizden miras olarak alıp hizmetimizden mutluluk ve kıvanç duymaktayız.

Rekabetin yol gösterici, kalitenin ön koşul, müşterinin ise vazgeçilmez olduğu günümüz iş dünyasında, belirleyici etken: “bireysel kalite”, “ekip kalitesi” ve “yönetim kalitesi” dir. Bu anlayışın sonucu olarak, rekabetin taklit edilemeyen tek unsuru, kuruma özgü bilgi ve becerilere sahip yönetimidir.

Bu bağlamda, TOPTAN ŞEHRİ ; hizmet sektöründe karşılaşılan zorlukların bilincinde olan yapısı ile, müşteri memnuniyeti  esası üzerine kurulu bir anlayış içinde, kaliteli hizmet prensiplerinden taviz vermeyerek, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Yine bu amaca yönelik olarak bünyesinde oluşturduğu servisi ile, günün her saati müşterilerinin hizmetindedir.

Hizmet verdiği alanda en iyi olma gayesiyle, tükenmeyen arayışları ve yeni çözümler üreten yapısı, piyasadaki arz ve talep ilişkisi doğrultusunda sürekli yenilenen ürün takibi ve doğru zamanda doğru ürünü müşterisine sunmasıyla  ; kanunların öngördüğü hukuki zorunlulukların tamamını yerine getirerek, güvenini kazandığı müşterilerinin memnuniyetini misyon edinmiştir.

TOPTAN ŞEHRİ ithalat ve ihracat olarak  tüm bu hizmetlerin merkezi  TAHTAKALE'de olmak üzere, iSTANBUL ,ve ÇİN’deki şubeleri ile hizmet vermektedir.

TOPTAN ŞEHRİ  etik değer ve prensiplere olan bağlılığı, oturmuş altyapısı ile her türlü ithalat, ihracat ve gümrük işlemleriniz içinde güvenilir bir adres olmayı kati bir şekilde prensip edinmiştir.

POLİTİKAMIZ; Piyasaya doğru zamanda doğru ürünü sunma, arz ve talep ilişkisini profesyonelce takip etme ,ithalat , ihracat, Gümrüklemecilik, transit, nakliye , antrepo ve depolama ile komisyonculuk hizmetinde kaliteli, söze sadakat ve ahde vefa  ilkesi ile hizmet vermekteyiz.